Restartování počítače

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod doome 15. 11. 2014 14:26

Dobrý den, kupoval jsem tuhle doporučenou sestavu ( viewtopic.php?p=7951821#p7951821 ). Včera jsem ji sestavil a vyskytl se takový problém...

Vše normálně naběhlo, dostal jsem se do biosu, pár minut (tak 45 minut) probíhala instalace OS a pak se PC samo restartovalo. Zkusil jsem jít do biosu do monitorování HW, kde to ukazovalo vše v pohodě (teplota, připojené věci). Když jsem to měl v biosu na monitorování HW, tak se to po chvilce zase samo restartovalo...

Kontroloval jsem připojení kabelů, vše je připojené v pořádku. Akorát si nejsem 100% jistý hlavním přívodem k zákl. desce, který tam už od začátku šel divně dávat a už jednou jsem ho předtím musel vytáhnout a znovu ho zapojit, aby šel pc vůbec zapnout...
doome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 15. 11. 2014 15:44

jak restartovalo?
proč sis ji nenechal zdarma sestavit na czc či alfa ?
není to w7 předaktivované, či jaký os jsi tam dal?
:hmm: CW DAC 1 NG basic + BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod doome 15. 11. 2014 15:54

Probíhala instalace a najednou se to vyplo v nějakých 31% rozbalování souborů systému a znovu se zapínal pc... Nenechal jsem si to u nich sestavit kvůli tomu, že jsem použil mechaniku a disk a ze starého PC... Není předaktivovaný, mám v plánu pc pak vylepšovat, tak jsem kupoval OS podle toho, aby jsem pak nemusel OS kupovat znova... Jinak při té instalaci se to restartovalo, takže tam zatím žádný systém není...

Ještě taková věc... zkoušel jsem tam live cd ubuntu, vše fungovalo úplně v pohodě tak 30 minut a pak stejný problém...
doome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 11. 2014 17:21

Nenarval jsi hw do bedny? :roll:
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod doome 15. 11. 2014 17:23

Jak jako nenarval? Jako silou? :D ... Právě, že jsem vše dělal opatrně a pomalu... Vše podle manuálu k desce a těch video návodů co u toho byly...
doome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 11. 2014 17:29

Fatální začátečnická chyba!
Hw se cpe do bedny teprve po instalaci OS, ovladačů, konfiguraci, optimalizací a zahoření => práce na 2 dny.
Co s tím?
Naprav svou chybu.
Pokud to nezvládneš: svěř to odborníkovi.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod doome 15. 11. 2014 17:35

A není jedno, jestli je hw v bedně, nebo mimo bednu?
doome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 11. 2014 17:42

Ne.
Nezapomeň na nevodivou podložku.
doome píše:hlavním přívodem k zákl. desce, který tam už od začátku šel divně dávat

Neohnul jsi MB při pokusu o připojení ATX konektoru?
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod doome 15. 11. 2014 17:56

Neohnul... na žádný konektor jsem netlačil silou.

*Byl povolený napájecí konektor k desce, teď už vše funguje... díky moc za rady
doome
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků