Co vy a deskové hry?

Diskuze o deskových hrách

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 12. 4. 2011 10:50

mansions of madness se me dost libi, ale chtelo by to ofic. cestinu jako u arkhamu , protoze zrovna tyhle hry obsahuji hrozne moc textu a ne kazdej umi dobre anglicky. :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 12. 4. 2011 17:50

Problém s angličtinou naštěstí nemáme, ale zrovna u Mansions of Madness by to nemusel být takový problém, stačí jeden zdatnější angličtinář, který bude dělat keepera a zbytek už jazykem vládnout nemusí :-) A zrovna ten počeštěný Arkham není moc dobrý příklad, protože ten překlad se opravdu nepovedl a je tam neskutečná hromada chyb a k tomu v některých krabicích místo českého plánu japonský :D ale jinak je super, že to hru otevřelo dalším hráčům, stojí za to :-)
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 7. 2011 20:25

Znáte někdo Arkham Horror? Co říkáte?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 7. 7. 2011 15:31

Mam a bavi me to :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 7. 7. 2011 15:44

Mansions of Madness jsem hrál třikrát a nikdy se týmu nepodařilo vyhrát, ta hra je prostě zlá. :) To už možná raději na podobném principu (GM vs tým) postavený Descent.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 7. 2011 11:02

Ahojky Doupáci, jo Stolovky a jim podobné i jinde...než ,,U Stolu,,- v Náture podobě...To mje Zlatej Fond Her a Hraní. Bejvávalo, teď Horko Těžko seženeš někoho na Šachy, aspoň tedá v Práglu, hehe...např na Hry styl Dračí Doupě, pro 4 a více Hráčů, pro mne Tak jedině v Lidické pod Andělem,: Na Palubě, u Davida. Ale Karle,,Zlý a záludný Hry taky nemám RááádD!!!
Kdo si ještě Hraje ,,Stolovky v Praze- Podzim - Zima pomali na Krku, hehe, ať zase neskončím,,Single ,,u Kompa v Jeskyni u Zvonu?! Díky za tenhle,,Koutek,,a za jeho ,,oživení, é vykopání, hej...Díky za Reakci Tuná i na SZ či Majlu...Tož na Podzim se na Vás Těším, přeji Fajnové Léto Všem, Pod Modrou Oblohou. O Hraní ani nemluvím: Kdo si hraje, Nezlobí...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 7. 2011 10:39

Hrál jste někdo deskovou hru RISK? S přítelkyni jsme si ji včera objednali, ale pak jsme zjistili, že se dá hrát až od třech hráčů, ikdyž někde píšou 2-6. Co je na tom pravdy? Proč by se nedala hrát ve dvou?

-- 26. 7. 2011 11:39 --

Jo a je to ta nová verze http://www.mall.cz/strategicke-hry/hasbro-risk-cz
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 26. 7. 2011 17:21

Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 7. 2011 09:24

To vypadá skvěle. Včera jsme si RISK poprvé vyzkoušeli a musím uznat, že je to skvělá hra a všem doporučuji. Jen mi příjde, že pravidla nejsou dost podrobná a mám tam dost nezodpovězených otázek
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod otms 26. 9. 2011 11:34

S kamarády si občas u pivka zahrajeme Bang!, Osadníky, Pandemic, Agricolu atd.

________________________________________________________________________________________________________________________
Simulátor letiště ve hře Skyrama, musíte zkusit!
otms
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 1. 2012 12:48

Hráli jste někdo deskovku HOBIT? http://www.mall.cz/rodinne-hry/piatnik-hobit přemýšlím o koupi. A ještě máte někdo zkušenost s touhle karetní hrou resident evil? http://www.deskovehry.com/s-pribehem/55 ... kolem-nich
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziravka 29. 2. 2012 15:16

my hrajeme hodně deskovky když jsme někde pryč, mimo síť, třeba na horách, na dovče a tak. Standartně s sebou vozíme Mořeplavce a Puerto Rico. Také vozíme často carcassonne (, protože nezabere tolik místa a je to asi nejoblíběnější hra, kterou hrajem... :-))
http://www.sevt.cz/obchod/hry-a-hracky/spolecenske-a-deskove-hry/
ziravka
First Blood

Odeslat příspěvekod padre Pepe 21. 10. 2012 16:28

Kdysi jsem si též vyzkoušel i hry na PC a vzhledem k věku mě to i hodně bralo, ale z osobního přesvědčení jsem se tohoto stylu zřekl. Není nad společenské deskové. Miloval jsem Dostihy a sázky nebo Monopoly. Časem jsem si vymyslel i svou vlastní malou finanční společenskou zábavnou hru pro sebe a úzký okruh přátel. Super chvíle i zábava, tak jsem ji nedávno oprášil, dodal chytlavější název JAK ZPRACHATĚT a zkusíme s ní jít i na trh.
Uvidíme
padre Pepe
First Blood

Odeslat příspěvekod vera12345 17. 12. 2012 13:56

miluju sachy :) odkdy si to tata koupil, stale hrajeme a uplne nas to pohltilo:) na sachypalka.cz maji obrovskej vyber, skvele ceny a servis, odporucim, byli sme spokojeni :)
vera12345
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 12. 2012 16:01

Tak koupil táta nebo plánuješ koupit :-P pauza.zive.cz/viewtopic.php?f=620&t=1182115&p=9225158#p9225158
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků