Pandemic

Diskuze o deskových hrách

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 8. 2010 16:46

Upřesnění žánru: kooperativní strategie
Distributor v ČR: Albi
V prodeji od: 2009
Články na Doupě.cz:
Recenze hry
Hodnocení Doupě.cz: 8/10

S Pandemicem jsem měl tu čest jenom jednou, ale rovněž mě, stejně jako spousta jiných her, poměrně zaujal. Princip jsem pochopil vcelku rychle, s realizací to bylo horší - deskovka je totiž poměrně hodně o spolupráci a náhodě, takže se vám napoprvé určitě nepodaří proti hernímu systému zvítězit.

O to sladší je ale pátá-šestá hra, kdy už celé věci přijdete na kloub a trochu se sehrajete s ostatními. Pocit, že jste těsně (ne)vyléčili spousty lidi a (ne)zachránili svět je zkrátka neopakovatelný.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 22. 8. 2010 23:17

V pohodě, Erte je lama :twisted:, s Pettkou a tuším Kunou jsme to dali už napodruhé, ale je to fakt skvělé - celý koncept deskovky, kde s dalšími hráči nesoupeříte, ale spolupracujete, je hodně zajímavý a zábavný.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod otms 26. 9. 2011 11:28

Pandemic si občas zahraju, záleží v kolika lidech se to hraje a jestli všichni hráči hře rozumí. Není dobré, když dva cestují a vynalézají vakcíny a zbylí dva se dívají.

________________________________________________________________________________________________________________________
Simulátor letiště ve hře Skyrama, musíte zkusit
otms
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků