Zkratky nastavení - Xperia z3c / Android 6

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karf 11. 9. 2017 07:15

Občas u xperie z3c používám funkci "ovládání v rukavicích" když jí potřebuju ovládat v rukavicích. Nastavit se to ale musí v nastavení-displeji-...prostě je to utopené a zároveň není možné to mít zapnuté stále. Existuje nějaká možnost, jak na hlavní obrazovce/ploše mít zkratku pro toto nastavení? Něco podobného, jako byly widgety ve starém androidu 4 (xperia acro s) pro ovládání wifi, BT a podobné? díky
karf
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 9. 2017 07:23

Nova launcher.
Widget
Aktivity
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 12. 9. 2017 07:14

Nějaká míň násilná metoda neexistuje? Našel jsem v obchodu i aplikaci z3/z.../ glove mode, ale píšou, že to je jen pro rootlé přístroje...
karf
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 9. 2017 09:19

Jestli jsou nasilne 3 kliknuti a mas naporad prepinac,tak je to tezke.O tom ze se zbavis mizerneho launchru od sony ani nemluve.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 9. 2017 13:59

v základu to umí hodit widget přímou zkratku na nastavení displeje, je to sice na 2kliky ale je je to rychlý (klik na ikonu a pak na zap/vyp glove) btw proč není možné to mít zapnuté stále?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 9. 2017 14:56

S nova launcher je to na jeden klik.V mojich rukach zaple nastalo,nebo potazenim prstem nahoru po displayi nebo vyslovenim slova rukavice nebo dalsimi miliony zpusoby.Radu dostals, dal se nezabyvam s clovekem co se pta jak ale chtel slyset i kdyz to zmizlo ja nechci aby to zmizlo.Downgradni zpet na sest a zakaz aktualizace.Tak uz to byva ze novy firmware nektery i uzitecny veci sestreli,kdo si neporadi s takovyma minimalnima zmenama je nejjednodusi zakazat aktualizace.
S novou mas zkratku na ovladani v rukavicich na displayi.Muzes si na ni nastavit gesto klidne.K.a co vic bys chtel? :-)
Aktivita je pod display,bude tam i podaktivita,zastupce na plochu pridavas pres aktivity - muzes mit v nich primo odkaz na rukavice,nebo na display a podaktivitu.Nekdy, zalezi na fw,musis zjistit nazev aktivity rukavice prace na 60 vterin..
Pri pouzivani taskeru muzes mit rezim nonstop zaplej i s soucasnym fw je to pitomej task.Ja mimochodem ovladani v rukavicich pouzivam taky
Obrázek
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 13. 9. 2017 07:55

JayDeeSq: Tak toho jsem si nevšiml. Zkusím s tím chvilku žít.

oooooooooo: Třeba pro vpn existuje jednoduchý prográmek, který rovnou vyvolá nabídku uložených sítí - na místo klikání menu-nastavení-sítě-vpn. Nevím, jestli totéž existuje i pro volbu rukavic. Proto jsem se ptal a proto mi instalace jiného launcheru přišla jako kanón na brabce, i když skok někam do nabídky je něco jiného, než přímá změna konkrétního nastavení. Zatím zkusím ty 2 kliky, jak psal JayDeeSq.
Mně by v podstatě úplně nejvíc vyhovovalo, kdyby Locus map při změně profilu na "moto" nastavil zároveň displej na "rukavice". Ale to je zase otázka na vývojáře Locusu.
karf
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků