Hry na macos

Rady, tipy, návody atd.

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod petrmichle 16. 2. 2017 14:41

čus, hledám nějakou dobrou gamesu na maca, můžete mi něco doporučit??
petrmichle
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 16. 2. 2017 19:12

Čus a co takhle blíž specifikovat co to je za Maca ?

Jestli jakýkoliv MacBook "11-"13 tak tam si toho na integrované grafice v čipu teda moc nezahraješ. Vlastní dedikovanou grafárnu má až "15 MBP. iMac má samostatnou grafiku až "27 a to ještě spíš nic než moc.

Nejjednoduší je jít na steam a tam si zvolit aby ti to ukázalo hry pro OS X. Ale opravdu počítej s tím že pokud máš integrovanou grafiku tak si zahraješ leda tak starší tituly, případně blizzardoviny (ty na Macu běhaj cajk, samo na nízký detaily) - takže Diablo III, Starcraft II, OverWatch... (na Steamu nejsou).

Suma sumárum: Macy nejsou herní stroje.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrmichle 17. 2. 2017 10:04

Mám macbook pro 13" 2015. Takže třeba wowko bych si měl zahrát v pohodě??
petrmichle
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 2. 2017 10:36

Na minimální detaily by to běhat mohlo, si to někde vygoogli. Já hrál na MBP "13 2011 to diablo a starcrafta.
WoWko nehraju.

Nicméně MBP ve "13 NENÍ HERNÍ STROJ !!!! Nebo spíš žádný MacBook "12-13 nelze považovat za herní stroj.

Jestli chceš hrát hry tak si musíš koupit konzoli, nebo postavit herní počítač.
Na to WOWKo by stačilo i něco s novým Pentiem:

Takhle:

CPU: Pentium G4560
MB: B250 Asus Prime
PSU: Seasonic OEM 600W
Chladič: Silentium PC Spartan 3
GPU: Asus Expedition GTX1050Ti 4GB
Case:Silentium PC Regnum RG1

I s Windowsy 10 (přenositelnou licencí) to vyjde pod 17 000Kč

A wowko bude běhat na full k 80FPS....
Naposledy upravil PoliceCollector dne 17. 2. 2017 11:01, celkově upraveno 1
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 17. 2. 2017 10:39

A není zbytečný hrát na macu? Mac přeci jenom na hry moc není. :)
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod petrmichle 17. 2. 2017 10:50

PoliceCollector píše:Na minimální detaily by to běhat mohlo, si to někde vygoogli. Já hrál na MBP "13 2011 to diablo a starcrafta.



Ale já mám 2015, ta už má celkem dobrej výkon. Mimochodem kdybych tam měl dualboot s woknama.. tak si toho zahraju víc ne?
petrmichle
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 2. 2017 11:05

Nezahraješ. Kámo, nemůžeš chtít po integrované grafice aby ti na ni běhaly hry. Na to tyhle čipy nejsou a malé MacBooky NEJSOU herní stroje. Ověřeno.

Nejlevnější řešení na wowko máš výše. Čau.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrmichle 17. 2. 2017 14:37

a když je to wowko speciálně na macbook?? tak stejně to nepůjde??
petrmichle
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 2. 2017 17:16

Nic takového neexistuje, existuje jen možnost spustit hry od Blizzardu na OS X ale to je celé. Pochop, proč mají asi HERNÍ počítače HERNÍ samostatnouGPU a nepoužívají iGPU v čipu ? Macbook je fajn mašinka do školy, má super baterku a tak, ale fakt NENÍ herní. Prostě není. Takže ono to půjde, ale strašně mizerně.Intel iGPU neni prostě určený na hry je to přehrávač videii a základ. Mnohý nonApple notebook má silnější grafiku a výbavu než Macbook pro...tak to prostě je. Protože ta grafika žere ze sdílené RAM paměti, nemá vlastní... Prostě na hraní na "13 MBP (i jakémkoliv jiném ve stejné, nebo menší velikosti zapomeň.) Chceš hrát ? Kup si herní stroj (konzoli, nebo něco v tom stylu co sem ti navrhoval výše.).

Hele, recenze tvého "13 (2015):

Still, the integrated GPU shows its limits with displays higher than 1080p. On our World of Warcraft test, the Mac managed just 24 fps with the resolution at 1920 x 1200 and the effects on Good. Bumping the effects to Full dropped the score to 17 fps, and increasing the resolution to its native 2560 x 1600, dropped it further, to just 12 fps.

http://www.laptopmag.com/reviews/laptop ... etina-2015

Takže - ono to pobězí někde na pomezí mizerně hratelné a nehratelné. Prostě MBP "13 se na hraní NEHODÍ.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 19. 2. 2017 16:19

Hrál jsem na Macu Sims3, Simcity, COD4, ale bylo to spíš pro zabití chvíle času.
No a když si na disk hodíš windows, tak jsi omezenej jen tím slabým hardwarem.

Teď si občas pouštím Open TTD.

Jinak se z toho dost rychle stává topení, protože tam ten výkon prostě není.
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků