Steam OS - konec Windows ?

Rady, tipy, návody atd.

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 9. 2013 20:54

Však to je samozřejmě otázka :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 9. 2013 15:38

Na ten ovladac jsem celkem zvedavej. Napad s tema trackpadama je zajimavej.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 9. 2013 12:37

Jako cloveku, ktery nikdy nebyl s analogama velky kamarad, mi to prijde jako dobry napad. Jsem zvedavy, jake to bude v praxi :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 9. 2013 13:41

No tipnul bych si že to bude něco jako hrát na touchpadu :)

Nic moc, ale zvykneš si. Osobně mě přijdou jako "menší zlo" klasické klobouky.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 9. 2013 22:13

To prave doufam, ze to budou mit vymakane mnohem lip, nez touchpad.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L - Core 26. 11. 2013 16:03

@PoliceCollector:
Nepřeháněj s tou cenou Windowsů. W7/Pro, v neOEM verzi (tedy přenositelná na další PC) stojí 6,5 tisíc. Ultimátka je o pár stovek dražší. OEM verze jsou o pár tisíc levnější.
L - Core
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 11. 2013 21:09

Ano, pro nás bohaté obyvatele západu jsou Wokna drahá. Pro Číňany, kde je neuvěřitelná míra pirátství jsou naopak levná. Když chtěl loni MS prosadit 8 tak ji prodával za 800Kč. Najednou to šlo. Teď už zase tahle verze stojí zase ke 4000Kč Dotaz nicméně zní- pokud chci herní počítač, tak proč si musím kupovat drahý OS ? Tohle steam OS řeší - budeš mít herní počítač a tomu zadarmo OS. Už žádná cenová diskriminace - pro Evropany draho, pro Číňany levně. BTW sedmička mě nezajímá, máme tu Windows 8.1. tak proč si kupovat starý systém ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 11. 2013 22:00

Protože 8.1 je úplně na prd, především jako herní systém?

Kdyby za SteamBoxem nestálo Valve, řekl bych, a téměř jistě bych se trefil, že dopadne jako Ouya. A pochybuju, že třeba EA bude vydávat hry pro SteamOS, když ani teď už na Steam hry nedávají.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 11. 2013 22:03

Ouya je ***** a další herní konzoli trh potřebuje, takže kdokoli, kdo není úplně k ničemu, teď získá docela dost. Docela se na Steam konzoli těším, protože už kvůli testům mají pár her pro Linux a jede to hezky. Nějakého dalšího hráče by to chtělo, protože současný stav se mi moc nezdá.

-- 26. 11. 2013 22:07 --

SPY píše:Jop, ted uz je asi jasny proc Ballmer odchazi, SteamOS vyrakvi celej MS, tak at to neni na nej :shock:

:D :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 11. 2013 22:08

To teda nevím, na co potřebuje trh další konzoli, na které pojedou ty stejné hry jako na PC, ale když myslíš... Já mám na tohle PC a krám, od kterého nedostanu nic navíc (spíš míň), fakt nepotřebuju :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 11. 2013 22:13

Stará generace dosluhuje a třeba sám nevím, kam dál. Nová generace je slabé PC a bez zpětné kompatibility. Na to jsem tolik let nečekal. Takže na speciality bych mohl pořídit WiiU a na zbytek nevím. Hledám něco na hraní, ale jen na hraní. PC by šlo, ale zase až tak moc nehraju, tak třeba 5x lepší next-gen konzole v jiné krabici od Valve? Proč ne. Ještě nevím, ale fakt jsem nečekal 6 let u hnusné grafiky, abych si ani potom nic hezkého nezahrál :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 11. 2013 22:15

Jestli ta konzole nemá stát 20 - 25 tisíc, tak stejně o moc lepší než PS4 a XOne nebude.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 11. 2013 22:16

Tak já doufal, že právě nebude stát málo. Třeba bude i více variant.

-- 26. 11. 2013 22:17 --

Za málo peněz málo muziky :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 11. 2013 23:37

Proč je 8.1 naprd coby herní systém ? Mě teda funguje všechno co má... Vždyť u ní už lze povypínat metro, takže (u osmy samo taky ale ne defaultně) ti nedojde že to není "7".

Pokud ti nevyhovují tdJohne konzole, tak si prostě nech postavit nabušený herní počítač na nějaké mATX desce pro přetaktovávače, s pořádnou grafárnou a i5 "Haswell"... Na steamu je pořád něco - na začátku tohoto téma jsem psal že tam mám 40 her a najednou jich tam mám skoro 70 :)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 11. 2013 23:47

Mně vyhovuje GTA, ale 4 se na PC úplně nepovedla a čekám, kde vyjde 5. Nevím, jestli bych něco jiného vůbec hrál :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků