e. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:160px">
Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
Recenze seriálu Problém tří těles. Netflix dobře přiblížil nezfilmovatelnou knihu těm, kteří ji nečetli
Recenze seriálu Problém tří těles. Netflix dobře přiblížil nezfilmovatelnou knihu těm, kteří ji nečetli
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743152767, 'reklama19_webu_cz3' => 1711620371, 'reklama19_webu_cz5' => 1711620603, 'reklama19_webu_cz4' => 1711620667, 'reklama19_webu_cz6' => 1711620435, 'reklama19_webu_cz2' => 1711620561, 'reklama19_webu_cz8' => 1711620542, 'reklama19_webu_cz10' => 1711620662, 'reklama19_webu_cz7' => 1711620666, ) ?> Linux - okolo xBuntu okem PC Neználka - Doupě.cz

Linux - okolo xBuntu okem PC Neználka

Rady, tipy, návody atd.

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 11. 7. 2010 23:20

Zkusím akorát jednotku nemůžu najít, takže začnu dvojkou. V Linu je velkej prů*er, že hra která jede v jednom Wine, nejede v jiném, takže akorát bádat v databázi wine. I když pomocí Playonlinux-u se to dá lehce přehazovat i nastavovat. Zítra G2Notr prubnu.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 7. 2010 08:32

Teď už nenám ani jeden díl, ale tenkrát to bylo dost dobré. Nevíš, jestli ta edice z toho webu má i angličtinu? Vypadá to totiž jako ty české verze, které jsou úplně k ničemu, protože je tam jen jeden jazyk.

Souhlasím s tím, že občas je to laborování. Teď už je snad poslední RC před verzí 1.2, tak ten už by něco mohl umět.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 7. 2010 14:33

Tak já mám Dvojku Notr z Levelu (154), tam CZ není vůbec-měli tenkrát nějaké patálie s právy. Abych nekecal, tak mám pocit, že čeština se vždy doinstalovávala přiloženým souborem ale netuším, jak je to u těch verzí "Extraklasika" z Buntufora.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 7. 2010 14:42

Já míval i jedničku z Levelu a dvojku ze Score a vše bylo v pohodě. Teď už nemám ani jedno, tak bych možná zase Gothic zkusil. Tahle edice ale vypadá na ty zkažené od CD projektu, kde máš jen jeden jazyk kvůli prodeji v zahraničí.

-- 12. 7. 2010 15:45 --

Našel jsem i všechny tři díly v jedné krabici a vypadá to na původní verzi.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 7. 2010 19:42

Hele...
Vono to jede...
... zkoušel jsem wine 1.2 RC 7. Přez Playonlinux, instalit jako "nepodporovanou aplikaci" addonem to patchnout, pak podle návodu akorát rozlišení jsem dal hned svoje nativní. Jo a jestli to zkusíš přez Playonlinux, tak verzi wine doinstalit a nastavit pro tuhle gamesu. Zkoušel jsem to bez češtiny, teď ji tam zkusím přidat.
Ta verze z Levelu by měla být 2.7.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 7. 2010 19:48

Teď nemám verzi žádnou, ale docela mě Gothic láká, protože mi to jako RPG dost sedlo. Za necelé 4 stovky jsou všechny tři díly, tak kdyžtak to bych koupil. Je to sice už dost dlouho, ale snad by mě to bavilo i dnes. Zatím používám jen samotný Wine a nic dalšího jsem nezkoušel. Co všechno to pak umí navíc?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 7. 2010 19:49

Tak v CZ to jede taky. Akorát mi nejde Escapem rušit videa a odpovědi. Ale to je detail.
A já *ůl to včera nainstalil do Widlí...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 7. 2010 19:55

Si piš, Linux nezklame, na tom jede skoro všechno. Teď přidávám do herního počítače diskové pole, proto bude k dispozici až večer, ale mohl bych zkusit demo dvojky, abych alespoň viděl grafiku.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 7. 2010 19:58

No, podle mne je větší komfort obsluhy WIne. Krom toho to má seznam podporovaných aplikací, jedinečná je asi obsluha vícero verzí wine, ke každé aplikaci přiřadíš tu kterou potřebuješ a o víc se pak už nestaráš. Nevýhoda asi jediná a to, že každá nainstalovaná aplikace má svůj adresíř (beru to spíš jako výhodu ale někoho štve, že to zabírá víc místa).
Abys nemusel hledat wiki.
to tedy k k Playonlinux, hele, zkusím z toho udělat screen.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 7. 2010 19:59

To vypadá zajímavě, určitě to vyzkouším a pak řeknu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 7. 2010 20:26

screeny jdou, ještě zkusím save ze včera a nahodím to sem.
Asi kouknu do obchodu a koupím to taky s trojkou. Gothic mne od jednotky dost chytl.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 7. 2010 20:41

Já bych to koupil i bez ní, ale bez ní jsem to viděl v té zkažené verzi za 260,- a s ní asi za 350,-. Dá se to i dobře hrát na joypadu, proto to jsou další plus body.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 7. 2010 20:52

Takjsem tam přidal i cz-videa, nejde Escapem típnout videa, úvodní reklamy ale to neva, při rozhovorech už to "típnutí" funguje, jinak klávesové zkratky jdou stejně, savy z Windows nejde "vidět", možná práva ale laborovat nebudu, byl jsem stejně jen u Lestera. Jede to korektně jak ve Win. nezpomaluje, nic viditelného zatím není.
Screeny, ještě nemám naštelovaný jas, gamma, je to v 16-bit barvách.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
edit:ten čtvereček je típač obrazovky co nabíhá.
Naposledy upravil Dr.Watson dne 12. 7. 2010 20:54, celkově upraveno 1
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 7. 2010 20:54

Super, vypadá to dost dobře. Za chvíli zkusím to demo dvojky.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neywa 17. 12. 2012 15:15

Vypadá to, že Linux začíná být pro distributory konečně zajímavá platforma.

http://www.pcgamer.com/2012/12/16/thq-pondering-linux-development-after-the-success-of-the-thq-humble-bundle/
Neywa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků