Truajar

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 22. 12. 2009 07:13

Takže Tě u nás vítám, opravdu pěkné představení, jenom k tomu Zaklínači, nemyslím si, že u nás není takhle knížka známá, možná pro Tvou generaci. U mé existuje málo lidí, kteří by ji aspoň neznali.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 22. 12. 2009 13:17

Taktéž Tě vítám a děkuji za příjemné počtení ... ;)

S tím Zaklínačem si myslím, že to fakt není tak neznámá knížka ... spíš ta Vaše generace celkově moc nečte, proto je pro Vás spousta knih neznámá ... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Truajar 24. 12. 2009 16:10

Zdravím,

přeji příjemné prožití vánočních svátků celému osazenstvu tohoto fora.

Torham píše:Taky občas hraju (mám United Forever, předtím jsem měl Nations Forever; ale když už jsem jednoho dne měl vatu v ruce, tak jsem chtěl Nadeo podpořit, ti lidi si to zaslouží ;-) ) a je to fakt nářez. Tady ta absence realistiky vůbec nevadí, u Trackmanie je těžká arkádovitost dokonce plus. A ten editor :love: Prostě Nadeo :tleskani


Naprosto souhlasím.

Trey píše:Tak konečně někdo kdo tu taky nějak aktivněji(tim nemyslim že to zapne jenou za 3 měsíce) hraje Day of Defeat.Jinak super představení,řekl bych že sem zapadneš dobře.


Škoda, že jsme se nepotkali dříve. Day of Defeat už asi radši nikdy nezapnu…

mtmccox2 píše:Kde na to všechno člověk bere čas? Strávit přes tisíc hodin hraním, to se asi většině za život nepodaří :)


Na základce jsem měl opravdu hodně času, protože stačilo dávat pozor při hodině a látku (jelikož byla velice snadná) jsem hned pochopil a tímpádem ji i uměl. Nahrál jsem klidně 40 hodin týdně. Teď už (co jsem na gymnáziu) přestávám mít tolik času, protože je učivo mnohem těžší. Takže teď hraji nějakých 14 – 21 hodin za týden.

jezek píše:Takže Tě u nás vítám, opravdu pěkné představení, jenom k tomu Zaklínači, nemyslím si, že u nás není takhle knížka známá, možná pro Tvou generaci. U mé existuje málo lidí, kteří by ji aspoň neznali.


Děkuji za milé přivítání. Myslel jsem si, že zde není Zaklínač známý, protože jsem někde četl, že má Sapkowski pouze jediného distributora, a to Wales, a v Praze má tento distributor pouze jednu pobočku. Prý je ještě jedna v Ostravě.

Logan007 píše:Taktéž Tě vítám a děkuji za příjemné počtení ... ;)

S tím Zaklínačem si myslím, že to fakt není tak neznámá knížka ... spíš ta Vaše generace celkově moc nečte, proto je pro Vás spousta knih neznámá ... :)


Též děkuji za přivítání, a musím s tebou, bohužel, souhlasit.

Pokud byste měli jakékoliv otázky, nebojte se mě na ně v tomto vlákně zeptat. Milerád vám na ně odpovím.
Truajar
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 8. 1. 2010 06:38

Truajar píše:
jezek píše:Takže Tě u nás vítám, opravdu pěkné představení, jenom k tomu Zaklínači, nemyslím si, že u nás není takhle knížka známá, možná pro Tvou generaci. U mé existuje málo lidí, kteří by ji aspoň neznali.

Děkuji za milé přivítání. Myslel jsem si, že zde není Zaklínač známý, protože jsem někde četl, že má Sapkowski pouze jediného distributora, a to Wales, a v Praze má tento distributor pouze jednu pobočku. Prý je ještě jedna v Ostravě.

No tak jeho dvorním překladatelem je/byl pan Pilch z Ovy, který tady má s manželkou svůj fantasy obchod už dlouhá léta. Mám pocit, že jsou i přátelé, takže to prostě zůstalo u nás...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 1. 2010 18:31

jezek: byl ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 8. 1. 2010 18:39

Ale ikdyž to takhle zní hrozně,je z toho jedno pozitivum,jeho syn toho chce využít,takže se možná vytisknou Zaklínači kterých je teď v nedostatek ke koupi.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků