Bohemka

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bohemka 5. 12. 2009 21:52

Něco o mé maličkosti

Jméno:
Jan Zelinka

Obvyklý nick:
zelinho (bohužel tento profil zakládal jiný člen rodiny :-( )

Narozen:
19.07.1992

Bydliště:
Vykáň

Povolání:
student (SSPŠ)

Kontakt:
E-mail - jan-zelinka@seznam.cz
ICQ - 427099995

PC sestava:
Intel Core i5 2,66GHz ; Gigabyte P55-UD3 ; nVidia GTS250 ; 4GB RAM DDR3 1600MHz ; Samsung Spinpoit F3 1TB ; LG mechanika

Weby (oblíbené):
Fotbal-Games
ČSFD
Bohemians 1905
Hattrick

Zájmy:
PC (převážně hry), fotbal, shopping, čtení


TOP hry (bez pořadí):
Gothic 3
bohužel jsem nehrál první dva díly (nekamenujte mě), takže nemám možnost porovnání... většina lidí řadí Gothic 3 mezi nepovedený díl série, naopak mě se ohromně líbil... po vydání patchů je to perfektní hra...je dost možné, že první dva díly byly skutečně lepší, ale nějak jsem v sobě nenašel chuť je odehrát (nevim proč)... navíc patří do žánru, který mám hrozně rád, tj. RPG... propracovaný svět mě ohromil nejen svojí velikostí, která tomu možná i uškodila... herní nadšení převládalo hlavně v Myrtaně, ve Varantu a Nordmaru bylo jen ze začátku, později dost opadlo... konec jsem dohrával už jen "z povinnosti"... i tak ale super hra...

Heroes of Might and Magic 3 a 4
pořád se nemůžu rozhodnout, který díl je lepší... trojka byla skvěle zpracovaná a dokázala upoutat na spoustu hodin... ale přišel mi tam dost nepřehledný systém kouzel... oproti tomu čtyřka měla systém kouzel podle mě dobře propracovaný a přehledný... ale zase mi tam chybělo upgradování bojovníků... každej díl má něco do sebe, ale musim se přiznat, že možná malinko vítězí čtvrté pokračování...

Pro Evolution Soccer - série
kam se hrabe FIFA... skvělý fotbalový simulátor, který dává FIFĚ totální na pr*el (v PC verzi)... v posledních dvou ročnících přibyl i mod Become a Legend, takže další možnost prosedět dlouhé hodiny u fotbalu... mrzí mě jenom ty zpropadené licence... doufám, že příští rok se to zlepší, když FIFĚ vyprší smlouva...

Need For Speed - U1 a U2
jedny z nejlepších dílů z celé série... u mě převyšují i Porsche... dvojka dotáhla super jedničku na totální výslunní... volná jízda městem, tuningové obchody, rozmanitost závodů... opravdu povedené ilegální závody...

ostatní hry už nejsou uplně ty TOP, který mě bavily... takže jenom názvy:
Call of Duty - serie
NHL - serie
Silkroad
Far Cry
LoTR: BfME
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 5. 12. 2009 22:02

Hry v očekávání
hry, který zrovna hraju, nebo se na ně chystám

Risen
zatím jsem na konci první kapitoly... po úvodních rozpačitých pocitech mě to začíná vtahovat... svět sice není tak velký jako v Gothicovi, ale zato je skvěle propracovaný... už jsem si i zvykl na husté lesy, ve kterých jsem měl problém se zorientovat... povedený systém vylepšování postavy, který není tak složitý jako v G3 (berte to tak, že tam nemám tolik věcí k naučení)... jediné co mě trošku nebaví, jsou ty podle mého až moc zdlouhavé dialogy s téměř každou postavou, kterou potkám... půlku herního času pomalu zabere kecání, které z poloviny naplňují jen místní drby... autoři asi chtěly rozhovory jako v reálu, ale mě občas ty jejich dlouhý plky i štvou...

Zaklínač
už jsem ho jednou zkoušel, ale příliš mě nezaujal... tudíž jsem se rozhodl mu dát druhou šanci (stejně jako G3)... čekám až dohraju Risen a pustím se do Geraltova dobrodružství... trochu se opět bojím nestandartního systému ovládání, ale snad si brzo zvyknu... vkládám do téhle hry velké naděje, tak uvidíme jestli si mě získá...

Assassins Creed
jen to dakazuje mou zálibu v RPG hrách... další hra s hodnocením okolo 90%, která zaujala mé oko... stejně jako v případě Zaklínače se jí dostane druhé šance... při prvním hraní za Altaira mě začátek ohromně chytnul, ale když jsem vylezl z prvního města, jakoby nadšení vyprchalo... plánuju to začít hrát začátkem přístího roku (po dohrání Risen a Zaklínače) a zkusit potom plynule navázat na dvojku, která má vyjít někdy v únoru nebo v březnu tuším... taky mě rozčilovaly skoky do budoucnosti (respektive přítomnosti) v nehezké laboratoři...


Filmmánie aneb můj TOP 10 omezím se jen na názvy, později možná přibude nějakej komentář

1) Vykoupení z věznice Shawnshank
2) Se7en
3) Harry Potter - serie
4) Hanebný pancharti
5) Pán prstenů - trilogie
6) Forrest Gump
7) Troja
8.) Zelená míle
9) Shrek - serie
10 - 11) Dannyho parťáci - serie a Star Wars - serie (nemůžu se rozhodnout)


Podkategorie - seriály - bez pořadí (to po mně fakt nechtějte)

How I Met Your Mother
Big Bang Theory
Futurama
Dva a půl chlapa
Simpsonovi
Dr. House
Black Books
IT Crowd
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 5. 12. 2009 23:12

Tak v seriálech se naprosto schodnem,jeom bych tam ještě přidal Family Guy(Grifinovi).

A Zaklínači dej určitě šanci,koupil jsme dokonce Speciální edici a vůbec těch pěnez za něj nelituju.
Naposledy upravil Trey dne 5. 12. 2009 23:18, celkově upraveno 2
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 12. 2009 23:15

Ahoj Bohemka, hezký záběr, ale Ty Gothicy si zahraj určitě, když je neseženeš máš je u mne...I. + II. + Havran!...nemluvě o Tesech: Morro a Oblík, hej...Přeji Ti Hezké Adventní i Vánoční Hraní...Marcel od Zvonu. Ozvi se mi , pokecáme, dle Tvýho času a nálady...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 6. 12. 2009 00:26

TES jsem zkoušel Oblivion... a nějak mě to nedostalo... je to divný, když je to hodně podobný jako Gothic... ale Oblík mě nějak nechytnul...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 7. 12. 2009 14:33

Oblivion a Gothic jsou úplně jiný, ale fakt úplně. ;-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 7. 12. 2009 15:34

Chemist píše:Oblivion a Gothic jsou úplně jiný, ale fakt úplně. ;-)
Souhlas..to že sou obě rozlehlý RPG neznamená že sou stejný.. ;-)
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 7. 12. 2009 16:31

tak já hrál jenom začátek a přišel mi podobnej... :)
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 11. 12. 2009 01:34

Jasně, než v Oblivionu naexpíš na první level, je to stejný, jenže problém je v tom, že v Oblíku, potažmo v celejch TESech, neexpíš. Expíš v Gothicu. Ten systém levelování se mi líbí trošku víc v TESech, na druhou stranu Oblivion je příliš otevřenej svět, kdežto Gothic 3 je - i přes svou rozhlohu - svět uzavřenej. Naštěstí Oblivion vyhání nahoru OOO, kterej trošku znepříjemňuje prolejzání, ale pořád to není na setkání v Gothicu s pěticí trolů...

Mno. Ale to je už tak nějak spíš do tématu Gothic × Oblivion :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 11. 12. 2009 02:29

proc tomu rikate Oblik?..co to jako jako je?..nejaky susenky nebo co?:D
Tohle zkracovani a komoleni je desna nemoc..
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků