kurcatovium

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

uživatel kurcatovium je:
nejlepší 8 %  19%  [ 8 ]
normální 14 %  33%  [ 14 ]
mě nezajímá 6 %  14%  [ 6 ]
pablb 6 %  14%  [ 6 ]
ostuda fóra 8 %  19%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 42

Odeslat příspěvekod kurcatovium 2. 12. 2009 11:14

Tak jsem to nakonec udělal. Fakt to byl uplnej konec koncovatej... Nejprve jsem ze dveří odstřelil dva malý mutanty s kulomety, pak ze stejného místa pokropil asi 3 nebo 4 raketomeťáky. Nato sejmout zbylé dva kulometné prcky a pak běhat po kráteru a vyhýbat se raketám od zbylých raketometčíků.

A nakonec těch pár vojáčků lehlo po pár granátech... :-) Každopádně dobrá hra, ale asi jsem měl hrát taky na easy. (Medium bez patchů, tzn checkpointy.)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 12. 2009 11:55

Ja Kurca, je to Mjaso, já je kosil hlavně snajperkou, no raket a granátů jsem mal pomáli, nablízko kulometem, že, než došlo střelivo, he...dám si to dotřetice na harda to bude,,JOJO,,he. Pacifista Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 2. 12. 2009 12:47

Sniperku jsem zahodil. Do té poslední mise jsem šel se čtyřmi kulomety... Hehhe. Přemýšlím co dál nainstalovat, asi to bude nějaké RPG. Z poličky se na mě dívají:

1) Mass Effect
2) Oblivion GOTY
3) Diablo 2 + LoD

První dvě jsem nehrál vůbec nebo jen sporadicky na vyzkoušení. Diablo je důvěrně známá klasika, nicméně jsem nejspíš někde ztratil či zašantročil postavu svého cca 80.lvl barbara.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 12. 2009 13:11

Mass Effect je pro me velmi dobra, ale zcela bezna hra kterou probehnes a konec. Zadna revoluce je to spise akcni hra s rozhovorama.
Oblik te zarazil do sedacky v dobe, kdy vysel. Je to proste hra o grafice. Prvni dva dny chodis po svete s otevrenou hubou, pozdeji zjistis ze to vlastne celkem nudny svet. Nejvetsi pruser Oblika je hrozne nezazivna hlavni linie, pokud to budes hrat, delej ji az pozdeji. Me to nebavilo.

Moc jsem te nepotesil ze? Oboji jsou fajn hry, ale v nicem extra vyjimecne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 12. 2009 13:51

Doporučuji Ti KURČA,... OBLIHO rovnou na Hard nebo i na ,,OOO,,(nebo OOO na druhou sehrávku), a DAVE blábolí z hladu, skvělá hra i když na MORRO nemá, že...je menší prostor, trošku,,za ručičku,, a trochu vořízlý skilly a magie, chybí levitace, musí se to řešit vysokou Akrobacy!!Opět znamení Atronach- max. magika mana!(myslím, že to tam zachovali) a Redguard rasa, musel bych to rozjet s Tebou, pojedem zase ,,palarerně ,,na Dálku,, ?! Já si ho klidně po šesté šoupnu(zabudka skleroza Marcel, he), již zapomínám a samotnýho ma to teď nebaví, Baldry hraju po desátý se Stonym...
ME taky skvělá a opět DAVE nemáš pravdu, já sehrávka 5x na různé kombinace ,,postavy a party,,opět Hard, že...trošku je zmlsanej, že...co se týče RPG s Virtuál. Světy, povídej , která RPG s posledních let Tě uspokojila, he...DAVE, to jsem jedno Ucho...Ogden Béér Batlemage, cave Zvon.
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 2. 12. 2009 14:05, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2009 13:53

Ale má pravdu :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 12. 2009 14:07

SCobra i Ty Brute...nemá, když není v RPG, novějších, že... na výběr, z čeho? Najdi Chlup na Dlani, hrál bych DA, ale není na čom, že...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2009 14:20

Že nejsou novější RPG nijak nezvyšuje jejich kvalitu :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 12. 2009 14:21

Co se týče Oblivionu, tak celkem souhlasím s DAVEm. Ten svět je nudnej a hlavní linie je strašně odfláknutá (podobně jako v F3). Třeba takovej Morrowind má svět výrazně zajímavější, ovšem všechny questy tam jedou podle kopíráku. Ať už quest v deníku vypadá jakkoli a zadá vám ho kdokoli, nakonec to stejně spočívá jen v tom, že jdete do jednoho z milionu generickejch dungeonů, probijete se na konec a zabijete hlavního vlka/medvěda/banditu/cokoli. Oblivion má questy občas trochu zajímavější, ale nějakej zázrak to taky není. Svět je přeplněnej dungeonama vyplivnutejma z generátoru, ale v zásadě je to svět nezajímavej a mrtvej. Navíc, stejně jako ve všech TES, tvůrci totálně neukočírovali obtížnost. Po pár hodinách se z vás stane rambo, kterej umí všechno a nic ho nedokáže zabít.

btw: hrál jsem od začátku s OOO.

ME jsem zkusil a po pár hodinách odinstaloval. Imho totální ztráta času.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2009 14:25

ME jsou takový hvězdný války ve vážnějším prostředí, klasika od Bioware. Jako DA...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 12. 2009 14:50

Marcel Kudlvasr - Pokud jde o novejsi RPG ktere me uspokojilo daleko vice nez Oblik a ME, tak je to urcite treba Zaklinac nebo WoW. A nechod na me s tim, ze WoW je pouze klepani priser. Ta komplexnost oproti single hre je neuveritelna, po dlouhe dobe jsem se citil, tak jak u prvnich RPG ve svem zivote. S prvni postavou, jsem to vlastne hral skoro jako singl.

Ale netajim se tim, ze mam radsi starsi RPG. Proste neco, co predstavuje vyzvu a nevede jen hrace z bodu do bodu na mape sveta.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 2. 12. 2009 15:21

Souhlas s Oblíkem..přibližně po pěti hoďkách ta hra šla z disku, protože je prostě celkem nudná a nenabízí nic zvlášť skvělýho..jinak ME sem nehrál, ale ostatní hry od BioWare povětšinou zabavěj až do konce a maj slušnej příběh a myslim že tady tomu nebude jinak ;-)
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 12. 2009 17:11

No nepřetáhneme to již , kam to patří na RPG vedle?! Tam je nuda a tady se to rozjelo hezky, he, Díky modům za přesun, můžeme pokračovat Tam, že...díky, jsem tam většinou sám a bójím se...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 12. 2009 18:48

Podle mě je nejlepší RPG Diablo, říkejte si co chcete, hlavně na netu je to teprve bomba
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 12. 2009 18:55

V tom případě je podle mě nejlepší RPG Race Driver GRID.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků