kurcatovium

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

uživatel kurcatovium je:
nejlepší 8 %  19%  [ 8 ]
normální 14 %  33%  [ 14 ]
mě nezajímá 6 %  14%  [ 6 ]
pablb 6 %  14%  [ 6 ]
ostuda fóra 8 %  19%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 42

Odeslat příspěvekod kurcatovium 29. 10. 2009 22:04

Obrázek

Jméno: Ctirad

Stav: šťastně zadaný

Narozen: nedlouho po Černobylské události (1986)

Povolání: student (okrajově) / flákač (převážně)

Kontakt:
e-mail: kurcatovium@email.cz
jabber: ctirad.kovar@jabber.cz

Zájmy: počítače a věci okolo (třeba hry :-D), sem tam nějaký ten sport jako např. florbal, muzika aktivně i pasivně, vaření a určitě kupa dalších věcí...

Nezájmy: nakupování (zejména oblečení), praní a žehlení, práce, milion dalších věcí na který si zrovna nevzpomenu

PC: Asus P5B DeLuxe, E2180 @ 2,66GHz, 4GB RAM, 8800GTS 512MB, Corsair HX520, nějaký ten disk, mechanika, ...

Další profily:
Databáze-her.cz
Last.fm
ČSFD.cz

A nějaký ty TOP? Túdle núdle... Patřím mezi lidi, kteří nedokážou říct: "Nejlepší hra je..." Samozřejmě mám některý věci raději než jiné, ale abych o něčem řekl, že je nejlepší? To snad jedině mezi filmy Monty Python a Svatý Grál.

Z her mám rád (řazeno bez ladu a skladu):
Wizardry 8
Fallout 1, 2 a nakonec docela i 3
Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Diablo 1 a 2
Civilization 1 a 4
Stalker: Shadow of Chernobyl
Albion
Gothic 1, 2 a Noc Havrana
Heroes of Might and Magic 3
Zaklínač
UFO: Enemy Unknown
Mafia: City of Lost Heaven
atd.

Z filmů mám rád:
viz třeba seznam na ČSFD

Z hudby mám rád:
taktéž třeba něco na seznam na ČSFD
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 30. 10. 2009 09:06

nemozem sa rozhodnut medzi nejlepší a ostuda fora :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 30. 10. 2009 11:43

Tady na těch odkazech se můžete podívat co hraju za hry, poslouchám za muziku a sleduju za filmy:
Databaze-her.cz
Last.fm
ČSFD.cz
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 10. 2009 00:55

Thowt: Nejlepší ostuda fóra, jak jinak, to ani nejde oddělit :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 10. 2009 10:54

Ahoj Kurčáku, To foto nemá chybu a na Mikuldu můžeš volačo zarobiť, he. Díky i za linky, máš u mne kompilaci,,Pecky pro 486,,např...držím palec a hezkej zbytek podzimu ve zdraví, a ať se daří...Marcel od Zvonu. Pozdravuj doma i Sviště, huž se to peče.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 10. 11. 2009 22:23

To ě zajímá kdo hlasoval je nejlepší,já ne ;-)
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 11. 2009 22:14

Eh, takže jsem asi pan hodný, když (zatím?) vedou kladné možnosti.

Jinak co je u mě nového? Přehodil jsem systém na Windows 7 a zatím jediná nainstalovaná hra je Unreal Turnament 3. Člověk si u toho vybije nějaké ty nepříjemné emoce (nebo snad emocuce?).
Laškuju s myšlenkou hodit na druhý disk (či oddíl) nějakou distribuci Linuxu a trošku si s tím pohrát, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 11. 2009 22:15

Tak to hoď do virtuálu a hrej si :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 11. 2009 22:31

Virtual stojí za prd, nerozchodím v tom USB wifinu. A taky mi to komp tak 2x uplně nestíhá. Samozřejmě jsem to už zkoušel... (Mandriva 2010 jak s KDE tak Gnome.)
Ono já už jsem tam chvíli nainstalovaný Linuxy měl, ale ne a ne najít tu správnou, vyhovující distribuci. Ubuntu mi nesedlo, SUSE bylo divné a v Mandrivě jsem nerozchodil wifinu. (DVD verze paradoxně neobsahuje ovladač narozdíl od Live CD, takže bych to tam musel kopnout z live CD, které mám ale jen v iso a žádné volné médium po ruce...)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 11. 2009 22:42

No ale přece takovej VMware umí vytvořit takovou vnitřní síť v samotném systému, kudy sdílí internetu z hlavního OS, takže by v tom problém být neměl. Ale jo, je to dost náročné na HW...

Zkus Fedoru, ArchLinux, případně nové Ubuntu a SuSE, pokud si zkoušel starší...

Edit: Jo tak, tys nerozjel tu WiFi při Live/instalaci na disk...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 11. 2009 22:59

Zkoušel jsem nejnovější SUSE a jarní Ubuntu (Jaunty Jackalope), tam jsem wifinu rozchodil, ale nějak mi to celé ani jedno nesedlo (Ubuntu bych ještě zkousnul, ale v SUSE jsem se ne a ne vyznat. Když jsem hledal různá nastavení, tak mi to trvalo věčnost... A víc jsem na to neměl nervy :-D ).
No a pak jsem zkoušel novou Mandrivu 2010 instalovat z DVD, ale jak jsem psal - nebyl ovladač na wifi, takže jsem byl bez internetu, což je asi jako bez ruky. Přitom ta Mandriva Live CD distribuce ovladač na wifi obsahuje, ale z nějakých pochybných licenčních důvodů na DVD chybí. Jinak ta Mandriva mi vyhovovala asi nejvíc, takže to zkusím kdyžtak nainstalovat ne z DVD, ale z toho Live CD, pokud seženu prázdné médium... (Náhodou někdo neví jestli jde vypálit obraz CD na DVD? Připadá mi to jako nesmysl, ale Nero se tváří jako že to jde...)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 11. 2009 23:06

Samozřejmě, že to jde :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 11. 2009 23:07

A co nainstalovat Mandrivu z Live CD? :) Jinak obraz CD můžeš bez problému vypálit na DVD... Jedná se jen o obraz a to můžeš umístit i na flashku (po jistých úpravách a rozbalení).
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 11. 2009 23:16

Sattero: O té instalaci z Live CD jsem právě mluvil. Asi zmateně.

Ertefol: Nevím jestli jsem byl dobře pochopen. Nemíním kopat na DVD .iso soubor, ale vypálit obraz CD aby z něj bylo možné bootovat. To fakt jde?
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 11. 2009 23:18

Ertefol píše:Samozřejmě, že to jde :)

;-) :-)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků