Nápady a postřehy

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 11. 2009 19:29

Doufám, že se neptám na něco již řešeného, ale co možnost provázat forum profil se stránkou v profily uživatelů?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 11. 2009 22:43

Poptám se, ale pochybuju, že to bude jednoduché. Spíše bude problém udělat to jenom pro doupě...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 11. 2009 22:48

Odkaz by stačil, protože jestli si tady udělá osobní téma hromada lidí, bude problém se v tom rozumně orientovat. Takhle by stačilo kliknout na jméno u příspěvku a skrz profil se dostat i na jeho osobní téma.

EDIT: A nebo se domluvit, že by ten odkaz na téma byl v políčku WEB:
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 11. 2009 23:00

To bych si pak nemohl udělat reklamu na svý stránky ve výstavbě :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 11. 2009 23:05

To si můžeš udělat pak ve vlastním tématu.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 11. 2009 06:40

Dotaz ohledně her v linuxu přesunut do příslušné sekce: viewtopic.php?f=519&t=1092723
Tady je to opravdu jenom k profilům uživatelů.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2010 09:01

Nějak mám pocit, že to tady unřelo nebo u některých supluje blog popřípadě duplikuje témata. Nějak mám pocit to tady zrušit, protože původní myšlenku to na 100% nesplňuje.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 7. 2010 11:09

Když nejde editovat příspěvky starší než 24 hodin, tak to fakt nemá cenu ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2010 12:04

Ale od toho tady jsme my, respektive modi mají tuhle funkci suplovat. Zatím to takhle funguje všude.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 7. 2010 12:31

Jenže já strašně nerad někoho otravuju :-) A zdá se, že je nás takových víc...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2010 12:33

To není otravování. Tohle je normální. S dr.mišou to funguje skvěle.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 7. 2010 12:36

No dobře, tak jo... Až si vzpomenu, co že jsem to tam chtěl psát naposledy... :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků