Nápady a postřehy

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 27. 10. 2009 09:21

Zde můžete dávat své nápady ohledně vylepšení tété sekce.

Všeobecná debata zde: viewtopic.php?f=503&t=1086949&st=0&sk=t&sd=a
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 10. 2009 10:19

Ahoj Ježku, díky za změny, ale znáš ma, natvrdlé Tydýt, v jakém tématu-chlífku se Ty profily ostatních budou nalézat a kde se budou moct najít Tady vedle či kde?, kde se budou psát jsem snad pochopil?! Vkládání obrázku bude konečně i zde přístupné i mne, jako změna avataru, jako je to na digi aréně, konečně , za to největší dík. No snad mi to docvakne kompletně, he třeba zítra, v noci jsem blbnul u Škautů na Teepku. Tož až se ještě trochu vyspím.Jinak se omlouvám za Kocha, někam jsem zabordelil Adresu? Vše je dávno připraveno, snad notýsek najdu nebo vykopu na SZ, moc držím Palec a ať jste Všichni doma zdraví a šťastní...Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 10. 2009 10:48

No Ježku zpátky na Stromy, potřebuji řetěz jak pro blbce, nenašel jsem ,kde se
píše cokoliv sem, kde je to textové okénko pod kterým se mně má objevit ta z nápovědi okna Možnosti a Příloha , kde se pak dájí ukládat ty obrázky viz ten
vzor. To si mám tady ,,na profily uživatelů založit ,,nové téma,,s mojím jménem?! coby Topic, kde potom si tam budu psát příspěvky a pod nimi bude to dvojzáložkový okno kde se vkládají obrázky, no tak ho založím?! Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod DevAstor 28. 10. 2009 19:04

test
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 31. 10. 2009 16:49

chapu schvaleni ale po kazde uprave prispevku je to otravne neslo by s tim neco udelat ? diky
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 31. 10. 2009 19:40

No taky mě to už napadlo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 10. 2009 20:00

Jak už jsem psal vedle, možnost příspívání ostatních uživatelů asi není úplně dobrý nápad...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 31. 10. 2009 20:38

Hej mě zmizel profil tak jsem ho trochu upravil do hráčsky zajímavého...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Grammator 31. 10. 2009 21:03

ale to zas ne, já sem rád když se lidi vyjádřej k tomu, co tam mám... bylo by blbý vidět 200 zobrazení a žádná reply... takhle mi aspoň můžete říct že jsem idiot, jinak bych se to třeba nikdy nedozvěděl :hm
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 11. 2009 11:55

SCobra píše:Jak už jsem psal vedle, možnost příspívání ostatních uživatelů asi není úplně dobrý nápad...

No, ale to by potom vypadalo ze si povidas sam ze sebou, kdyz nebudes mit na co reagovat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 11. 2009 17:17

Podle mě je to úplná zbytečnost, proto jsem taky hlasoval pro NE
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 1. 11. 2009 20:06

Alianna Hitomi píše:chapu schvaleni ale po kazde uprave prispevku je to otravne neslo by s tim neco udelat ? diky

Zrušeno úplně, nebylo to přesně to, co jsem si představoval.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 11. 2009 20:29

nerozbehlo sa to, aspon zatial nie

aj ti co neoc napisali sa odmlcali

s tou sekciou to nevidim pozitivne :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Grammator 5. 11. 2009 21:04

ale profily mají především viset, a to dělajdobře, podívej se na počty zobrazení, to že tam každej nespamuje je jedině dobře...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 11. 2009 21:30

myslel som skor to ze autori si tam malo pisu, nema to byt nieco ako dennik ?
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod DevAstor 5. 11. 2009 21:30

to záleží na autorech

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 11. 2009 21:36

Ne, nemá to být jako deník :-) Má to být jako rozšířený profil, nebo takové osobní stránky. Kolikrát to budu ještě říkat :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 6. 11. 2009 06:33

nejde mi editovat prvni post v mojem profilu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 6. 11. 2009 07:10

Po 24 hodinách nejde editovat žádný post, ale to už tu bylo řečeno milionkrát ;-)

AlienX píše:myslel som skor to ze autori si tam malo pisu, nema to byt nieco ako dennik ?

Jako denník určitě ne, to si klidně veďte na smeťáku ;-)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 11. 2009 15:15

No, jak se zda nekteri lidi nepochopili ideu, proc tu ta sekce je. Napriklad co se deje u profilu Alianny nebo PCho je hruza. Mazat, mazat, mazat.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 11. 2009 15:16

Přesně tak :-) Ale nemůžu říct, že bych to nečekal. Dokonce jsem čekal i to, že to nikdo mazat nebude :-) No co se dá dělat, holt to asi nevyšlo...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 6. 11. 2009 15:29

Jsem pro to aby se profily promazaly a psát do nich mohli jen lidé kterých se týkají... Beru to jako vizitku - who is who... Možná ten svůj předělám víc k obrazu hernímu... Jsem pro aby se všechny reakce smazaly...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 11. 2009 15:40

Bravo PC, konecne po dlouhe dobe rozumny prispevek. Presne jak rikas, ma to but vizitka. A nemusi but nutne herni. ;)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Grammator 6. 11. 2009 19:42

na moje téma ale nesahejte, dalo to práci a za každý názor jsem vděčný!
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2009 11:25

Nešlo by to aspoň tady nastavit tak, aby autor tématu mohl editovat svoje příspěvky déle než 24 hodin?
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 11. 2009 19:32

To jde měnit jedině pro celé SF.

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 8. 11. 2009 20:05

Ona ta nemožnost editovat starý příspěvky je celkově dost dementní. Udělalo se to kvůli jednomu uživateli a nevýhody evidentně převyšují tu jednu jedinou výhodu, která zabraňuje naprosto ojedinělému jednání uživatele.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2009 20:10

No to bych řekl :-) Stejně je to úplně jedno, jestli někdo smaže všechny svoje příspěvky - některý diskuse sice nebudou dávat smysl, ale za týden je to stejně jedno...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2009 06:36

Lo!Zza píše:No, jak se zda nekteri lidi nepochopili ideu, proc tu ta sekce je. Napriklad co se deje u profilu Alianny nebo PCho je hruza. Mazat, mazat, mazat.

Naprosto souhlasím a prosím uživatele, aby mě na tyhle věci upozorňovali reději přez sz a i přímo co smazat, abych toho nedával pryč zase moc.
USER47 píše:Ona ta nemožnost editovat starý příspěvky je celkově dost dementní. Udělalo se to kvůli jednomu uživateli a nevýhody evidentně převyšují tu jednu jedinou výhodu, která zabraňuje naprosto ojedinělému jednání uživatele.

Opět opakuji, nebylo to kvůli jednoho člověka a je to to nejmenší zlo, ze všech možností.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod USER47 9. 11. 2009 07:55

jezek píše:Opět opakuji, nebylo to kvůli jednoho člověka a je to to nejmenší zlo, ze všech možností.

No, já si pamatuju jen na uživatele "X", který po odloučení avmanie od zive promazal příspěvky, protože se mu nelíbilo, že se tam část přesouvá:-D. O nikom jiným nevím a nezdá se mi, že by to bylo tak častý jednání, aby kvůli němu muselo bejt omezeno 99,99% ostatních uživatelů. Ono u těch profilů to bije do očí, ale problém je to i v ostatních tématech. Nebylo by špatný, kdyby třeba v tématech o hrách bylo v prvním příspěvku nějaký aktualizovaný shrnutí informací a recenzí, což je s tímhle podivným omezením nerealizovatelný.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 11. 2009 08:25

Já bych to taky rád upravil, jenom už nějak nemůžu... Takže vínová sukně forever. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2009 08:26

Já osobně nevím o žádném, ale debata jak tomu zamezit byla dlouhá a vášnivá a tohle je řešení ;-)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2009 08:57

User47: Už jsem tu psal, že by bohatě stačilo, kdyby moderátoři nefungovali jen jako antispam :D Ale to nejde... Ono vlastně nic nejde (čest výjimkám a díky za ně Ježkovi). Co kdyby se zakázalo přispívat, protože určité procento uživatelů dělá bordel? Jedinej člověk tady, který je schopný mazat nebo editovat svoje příspěvky, když už na ně někdo reagoval, je PC, jenže proti tomu to tak nějak nefunguje - to omezení by muselo platit už od odeslání.
Doufám, že si i páni administrátoři začínají uvědomovat genialitu spojení všech fór do jednoho :-) Nezbývá než doufat, že takhle skvělých nápadů nás čeká do budoucna víc.
Naposledy upravil SCobra dne 9. 11. 2009 09:05, celkově upraveno 1
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2009 09:02

Ty jo, tak já Ti dám na měsíc mod práva a pak si povíme, jak je lehké uhlídat TU hranici ;-)
(Ikdyž je fakt, že někteří modi by mohli být v klidu tvrdší...)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 11. 2009 09:05

Hm:

Obrázek

(Tvrdší? Tohle fórum je moderované? :mrgreen: )
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2009 09:06

Ale nejde o bordel :-) Spíš o přehlednost a údržbu...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2009 09:09

A kde se Ti to nezdá až tak přehledné? Nepočítám konzole, tam je bordel, ale potřetí se to už řešit nebude :-( a teď tady?
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2009 10:49

Třeba Hráči sobě by zasloužily probrat... A témata o jednotlivých hrách už jsme probíraly...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 11. 2009 18:35

Ono přispívání ostatních v profilovém vláknu... Celé je to zajímavý nápad, nakonec dost se to propíralo. Pro mne je to náhrada normálního profilu při registraci. Bez příspěvků je to samohana. Počítaje v to i další úpravy-vývoj usera. S příspěvky se to snadno zvrhne, jak zmíněno výše. Přehlednost-nepřehlednost fora jako celku je asi neřešitelná. Každý má své priority, jak by se "přehlednost" měla odvíjet, že... Ono, mezi námi, když bude hafo věcí "přilepeno" na začátku jednotlivých for bude to také..., ehm, přehledné?? Znám několik for, kde jsou "důležitá vlákna", tedy přilepená, na jednu až dvě strany obsahu. K čemu to je? Pokud má být forum komunikativní asi vždy bude krapet nepřehledné. Probírání-mazání většinou ostatní (i nezúčastněné) znechutí, jasně, je třeba dodržovat jisté alespoň základní morální zásady. Osobně jsem pro "zásahy zhůry" skeptickým, pokud ano, tak velmi opatrně. Ono, každý userec dělá vizitku hlavně sám sobě.

Mimochodem, co IRC kanál??
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 11. 11. 2009 07:00

Tak každý uživatel mi může napsat, jestli se mu ten "bordel" v jeho vlákně líbí nebo ne. Není nic jednoduššího, než to promazat ;-)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 11. 2009 08:37

Dr.Watson píše:
Mimochodem, co IRC kanál??

Tohle je zajimavy napad. Akorat si nejsem tak jisty jestli by to lidi vyuzivali.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2009 08:43

Chat se moc nechytl :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 11. 2009 08:52

Vsak prave, navic by tam byli najednou tak 3-4 lidi tipuju..to uz je lepsi si rozdat ICQ. :D Ale treba by to lidi chytlo, kdyby o tom vedeli. Ja napriklad o zadnym chatu nevedel. A s chatem je IMHO vic prace nez s IRC kanalem.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2009 08:58

Třeba :-) Není na IRC potřeba klient?
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 11. 11. 2009 11:01

SCobra píše:Třeba :-) Není na IRC potřeba klient?

Někde je to tak, že je přímo na stránkách (tuším v Javě), plus lepší komfort když máš klienta. I když přímo by se asi fakt nesešlo moc lidu. ale třebas na některých ne přímo privátních stránkách bývá chat na hlavní stránce, "psací okénko"+ pár řádků historie. (nj, jsem webová lamka :-D ) Asi by tu nebyla přímo masová diskuse ale určité spestření možná ano. ICQ moc nepoužívám, spíš to IRC nebo skype. zase je fakt, že to už by možná stačilo založit místnost na lidé.cz, bo kde se to dá. Moc na tyhle věci nelezu, spíš takové ty uzavřenější tlupy.
OT: co jste udělali KuldiWrtíkovi Marcelovskému? Nějak sem přestal psát...
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 11. 2009 19:29

Doufám, že se neptám na něco již řešeného, ale co možnost provázat forum profil se stránkou v profily uživatelů?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 13. 11. 2009 22:43

Poptám se, ale pochybuju, že to bude jednoduché. Spíše bude problém udělat to jenom pro doupě...
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 11. 2009 22:48

Odkaz by stačil, protože jestli si tady udělá osobní téma hromada lidí, bude problém se v tom rozumně orientovat. Takhle by stačilo kliknout na jméno u příspěvku a skrz profil se dostat i na jeho osobní téma.

EDIT: A nebo se domluvit, že by ten odkaz na téma byl v políčku WEB:
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 11. 2009 23:00

To bych si pak nemohl udělat reklamu na svý stránky ve výstavbě :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 11. 2009 23:05

To si můžeš udělat pak ve vlastním tématu.
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 18. 11. 2009 06:40

Dotaz ohledně her v linuxu přesunut do příslušné sekce: viewtopic.php?f=519&t=1092723
Tady je to opravdu jenom k profilům uživatelů.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2010 09:01

Nějak mám pocit, že to tady unřelo nebo u některých supluje blog popřípadě duplikuje témata. Nějak mám pocit to tady zrušit, protože původní myšlenku to na 100% nesplňuje.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 7. 2010 11:09

Když nejde editovat příspěvky starší než 24 hodin, tak to fakt nemá cenu ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2010 12:04

Ale od toho tady jsme my, respektive modi mají tuhle funkci suplovat. Zatím to takhle funguje všude.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 7. 2010 12:31

Jenže já strašně nerad někoho otravuju :-) A zdá se, že je nás takových víc...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2010 12:33

To není otravování. Tohle je normální. S dr.mišou to funguje skvěle.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 7. 2010 12:36

No dobře, tak jo... Až si vzpomenu, co že jsem to tam chtěl psát naposledy... :-)
SCobra
Godlike

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor