Diskuze k výměně HDD v PS3

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Torham 17. 4. 2009 11:41

Vynikající a IMHO velice přínosný post pro ty, kteří někdy uvažovali o výměně HDD ve své PS3. Dobrá práce :tleskani :tleskani

//Docela koukám, že to vůbec není těžké :shock: Je to skoro jako výměna disku v PC.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 17. 4. 2009 11:42

Dobrá práce, Spajzo ;-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 4. 2009 11:52

dik .. hej je to uplne jednoduche,, prave preto som spravil tut, aby sa ludia nebali, nevahali a vymenili HDD pokial je este cas a nieje zaprasene na back up ;)

//jej dik ^^
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 4. 2009 13:16

Predpokladam ze se da misto USB klicenky pouzit jakekoliv USB zarizeni s pameti...treba externi USB disk nebo iPod. :?:

// Mimochodem, da se ulozit jen neco? Treba priklad : Stahl jsem si ze Store Flower....muzu si zkopirovat jen instalacku Flower a potom si ji hodit do PC, popripadne vypalit? S tim, ze kdybych to chtel znovu hrat, tak bych to zase z PC hodil na klicenku, zkopl do PS3 nainstaloval a hral? (Nebo nejidealneji bych vrazil do PS3 primo to DVD ktery bych si vypalil, a zkopcil to z nej.)
Naposledy upravil Lo!Zza dne 17. 4. 2009 13:27, celkově upraveno 2
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2009 13:20

Ano dá. Jen to jak psal spajza musí být zformátované na FAT32.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 4. 2009 13:24

Ak to nieje NTFS tak ano .. co je vlastne vsetko okrem USB kluca ,, externy HDD a iPod je na 100% NTFS.. naformatuj na FAT32 inak nic.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 4. 2009 13:28

Lo!Zza píše:
// Mimochodem, da se ulozit jen neco? Treba priklad : Stahl jsem si ze Store Flower....muzu si zkopirovat jen instalacku Flower a potom si ji hodit do PC, popripadne vypalit? S tim ze kdybych to chtel znovu hrat tak bych to zase z PC hodil na klicenku, zkopl do PS3 nainstaloval a hral?



Naco jako? mas malo miesta na UBS kluci? inak sa oto nemusis starat .. PS3 to sama zalohuje a spatne NAINSTALUJE bez nejakych pokynov.. po backupe to mas PRESNE AKO SI TO MAL ... MYSLIM TO DOSLOVA . ale to som sa mi zda uz raz pisal? :hm
Naposledy upravil spajza X dne 17. 4. 2009 13:29, celkově upraveno 1
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2009 13:28

Lo!Zza píše:// Mimochodem, da se ulozit jen neco? Treba priklad : Stahl jsem si ze Store Flower....muzu si zkopirovat jen instalacku Flower a potom si ji hodit do PC, popripadne vypalit? S tim, ze kdybych to chtel znovu hrat, tak bych to zase z PC hodil na klicenku, zkopl do PS3 nainstaloval a hral? (Nebo nejidealneji bych vrazil do PS3 primo to DVD ktery bych si vypalil, a zkopcil to z nej.)

Ne
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 4. 2009 13:32

JJ parada. Tady jeste dasi alternativa od Samsungu: http://www.alza.cz/pevny-disk-samsung-2 ... d90201.htm (N.Markuv post v PS3 sekci)
ale verim ze WD jsou dosti kvalitni pevne disky, pro jeden z nich se take rozhodnu. Ceny jsou dnes uz vazne velmi dobre.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 4. 2009 13:36

to je SATA .. stary interface,, mozes tam dat SATA II , tak preco nie ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 4. 2009 13:36

spajza X píše:
Lo!Zza píše:
// Mimochodem, da se ulozit jen neco? Treba priklad : Stahl jsem si ze Store Flower....muzu si zkopirovat jen instalacku Flower a potom si ji hodit do PC, popripadne vypalit? S tim ze kdybych to chtel znovu hrat tak bych to zase z PC hodil na klicenku, zkopl do PS3 nainstaloval a hral?



Naco jako? mas malo miesta na UBS kluci? inak sa oto nemusis starat .. PS3 to sama zalohuje a spatne NAINSTALUJE bez nejakych pokynov.. po backupe to mas PRESNE AKO SI TO MAL ... MYSLIM TO DOSLOVA . ale to som sa mi zda uz raz pisal? :hm


No ja si totiz nechci menit HDD, mista mam jeste dost a popravde tech 80GB mam jen na instalace (dema ani podobny kraviny nestahuju), a patche. Tazke jsem chtel vedet jestli jde uvolnit mito takhle kdybych nahodou potreboval. Blby no, tohle moc nevyresili. Tak si to budu muset natahat do kompu vsechno.
Jo a pochopil jsem spravne ze to zalohuje i nainstalovana data? Dyt by bohate stacily sejvy. :shock:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 4. 2009 13:40

sejvy? a co game data-> cize instalacky? cize to u hier s auto save = vlastne ten save?

prave naopak je to vymyslene spickovo.. uz si videl,ze nieco zalohojes a po obnove mas uz vsetko poinstalovane a nahodene tak, ze sa o nic nestaras? ja teda este nie ;) vzdy som si musel veci doinstalovat sam ..

hru zo store si stiahnes kedykolvek kolkokrat chces,, naco zaloha?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 4. 2009 13:42

No tak to bych klidne ozelel tu "dokonalost". Radsi bych si zalohoval jen dejmetomu 200MB sejvy nez 4 GB instalacku. :hm
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 4. 2009 13:46

:roll: hral si uz hru s auto save? asi nie co .. samo na zalohu SAVE z hry, ktora nepouziva autosave , staci zalohovat ten save ... ale co s hrou, ktora uklada save pointy v gamedata? bud skopyrujes "instalacku" gamedata tej hry, alebo si prisliel o sejvy ;) ja som to nevymyslel, ale nastastie ich moc neni ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 4. 2009 14:09

spajza :No vsak rikam ze je pekna blbost kdyz si to ta hra uklada do instalace....fakt na nic. Ja treba mam v PC slozku na savy a kdyz nejakou hru odinstaluju tak si tam savy z ni zalohuju abych si je pak nahral kdyz budu potrebovat. A nemusim zalohovat celou hru.
A ten sarkasmus kdyz s tebou nekdo nesouhlasi si muzes nechat..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků